Olikj.com nowy początek – 1/2020

04/01/2020 Codzienności

1 kwietnia 2020. Prima aprilis w bardzo nie zabawnej rzeczywistości. Kwarantannujemy się. A ja witam się w tym nowym miejscu. Gdyby ktoś, kiedyś powiedział mi, że za mojego życia dojdzie do takiej sytuacji chyba kazałabym mu się postukać w czoło.

Zastanawiałam się jakim zdjęciem zacząć. I chyba w sumie wypadałoby zacząć od przywitania się. Zatem „Witam!” w końcu po długim czasie bez olikj.com. Stara strona nie przetrwała próby czasu i pędu technologii (czyt. jej struktura nie nadawała się do przeniesienia na nowy serwer). Na tę okazję „świeże” zdjęcie. Dawniej tych zdjęć sobie robiłam sporo. Tak uczyłam się światła, ustawiania ludzi, zwracania uwagi na detale.. Teraz jakoś mniej przepadam za występowaniem po drugiej stronie obiektywu. Ale czasy takie, że chciałabym trochę tego innego czasu w kadrach zatrzymać. Siebie w nim czasem też. Na tyle na ile będzie to wszystko możliwe. Bo świat mocno zwolnił.. Taki mój sposób na radzenie sobie z obecną rzeczywistością.

Olikjcom_nowy poczatek Ola Jankowska

To nie jest strona z portfolio, nie mam na nią jakiegoś konkretnego planu. Zaczynam z tym co mam w szufladach, czasem będę pojawiać obecne kadry. Założenie mam jedno – będę wrzucać to co lubię. Nie ważne czy z profesjonalnego aparatu czy z telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu będę chciała to tu mieć to wstawię. To ma być po prostu moje miejsce.

Kilka słów o mnie znajdziesz w zakładce „O mnie”. Będzie mi miło jak zostaniesz i będziesz tu czasem zaglądać.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments